June 2, 2026
1 min read

Odinaka napušta Grbavicu nakon 62 nastupa, odlazi i Garcia

Fudbalski klub Željezničar zvanično je potvrdio da Edwin Odinaka i Santiago Garcia više nisu članovi kluba sa Grbavice.

Kako je saopćeno iz redova Plavih, dvojici fudbalera istekli su ugovori, te saradnja neće biti nastavljena.

Odinaka je u Željezničar stigao u ljeto 2024. godine, a tokom boravka na Grbavici upisao je ukupno 62 nastupa. Nigerijski fudbaler postigao je tri pogotka i zabilježio osam asistencija, ostavivši značajan trag u plavom dresu.

S druge strane, Santiago Garcia član Željezničara bio je od septembra prošle godine, ali nije upisao nijedan zvanični nastup za prvi tim.

Iz Željezničara su se zahvalili obojici igrača na dosadašnjem angažmanu te im poželjeli mnogo sreće i uspjeha u nastavku karijere.

“Jednom Željezničar, uvijek Željezničar”, poručili su iz kluba.

Previous Story

Devet zemalja Schengena pod pritiskom: Hoće li nestati kontrole na granicama?

Next Story

U Mostaru počeo program rekreacije za penzionere “PokreniMo”

Latest from Blog

Poznato kada u MUP KS stiže helikopter iz SAD

Kompanija Bell Textron, koja je proizvela helikopter marke Subaru Bell 412EPX za Ministarstvo unutrašnjih poslova Kantona Sarajevo, najavila je da će letjelica biti isporučena u Prag 31.jula, ove godine, a nakon toga
Go toTop

Don't Miss

Zanimljiva čestitka Željezničara za 6. april: “Grad sa većinski…”

FK Željezničar je na zanimljiv način čestitao 6. april, Dan