Inter doživio nevjerovatan šok u Bologni, Milan ima Scudetto u svojim rukama

27/04/2022
1 minuta čitanja

Nogometaši Intera napravili su nevjerovatan kiks u zaostaloj utakmici 20. kola italijanske Serije A i poraženi su od Bologne rezultatom 2:1 na gostovanju.

nter je imao sve u svojim rukama. Zaostala utakmica protiv Bologne predstavljala bi prekretnicu i preuzimanje prvog mjesta od Milana, no to se nije dogodilo.

Ivan Perišić je u trećoj minuti lijepim golom doveo Inter u vodstvo i činilo se da Nerazzurri lako koračaju ka očekivanoj pobjedi.

Međutim, Marko Arnautović glavom pogađa u 28. minuti za 1:1. Taj gol posebno je obradovao navijače Milana koji su čekali kiks Intera.

Od prve minute nije igrao u startnoj postavi naš Edin Džeko, ali je kapiten reprezentacije BiH ušao u igru u 63. minuti. Ipak, nije mogao pomoći gostujućem timu.

Šokantan trenutak vidjeli smo u 82. minuti. Golman Andrei Radu promašio je loptu, a Nicola Sansone je pogodio praznu mrežu Intera.

Ostalo je 2:1 tako da je Inter doživio nevjerovatan šok u borbi za titulu prvaka Italije.

Milan sada ima dva boda prednosti i Scudetto u svojim rukama jer više ne ovisi od rezultata Intera. Ostala su četiri kola do kraja i očekuje nas velika bitka, a Rossoneri imaju dva boda više u odnosu na gradskog rivala.