Žuta podmornica “potopila” Juventus i prošla u četvrtfinale

16/03/2022
1 minuta čitanja

Fudbaleri Villareal nakon remija u Španiji, savladali su Juventus u Torinu i plasirali se u četvrtfinale Lige Prvaka.

Stara Dama zaprijetila je prva preko Morate u 11. minuti. Nastavili su prijetili fudbaleri Juventusa preko Vlahovića, deset minuta kasnije, ali rezultat se nije mijenajo.

Giovani Lo Celso odgovorio je za Žutu Podmornicu, ali ostalo je 0-0. prvih 45 minuta završeno je bez golova.

Ništa zanimljivo nije se dešavalo do 77. minute, kada je Villareal dobio jedanaesterac nakon VAR-a. Sigurna realizator za 0-1 bilo je Gerard Moreno. Gol možete vidjeti OVDJE.

Pau Torres riješio je pitanje plasmana svoje ekipe među osma najboljih u Evropi, golom iz 85. minute. Gol Torresa možete vidjeti OVDJE.

Potop Juventusa desio se u 91. minuti, kada Danjuma iz novo penala za Villarela postavlja konačnih 0-3. Gol Danjume možete vidjeti OVDJE.

Tim Unaija Emeryja ide dalje sa ukupnih 4-1 protiv Juventusa, nakon 1-1 u Španiji iz prvog meča.